Sukcesy uczniów

Przez lat działania Gimnazjum nr 65 (od 1999 r.), następnie Zespołu Szkół nr 9 (od 2012r.) oraz Szkoły Podstawowej nr 1 (od 2018 r.) nasi utalentowani i pracowici uczniowie reprezentują szkołę w licznych konkursach i olimpiadach, odnosząc znaczące sukcesy.

Do grona finalistów i laureatów olimpiad należą:

  1. Kajetan Szamotuła – Finalista XIV Olimpiady Matematycznej Juniorów 2019/2019
  2. Franciszek Lepka – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego 2017/2018
  3. Wojciech Cieśla – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego 2017/2018
  4. Wojciech Cieśla – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2017/2018
  5. Franciszek Lepka – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2017/2018
  6. Aleksandra Liberda – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2016/2017
  7. Jędrzej Gołębiewski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2016/2017
  8. Mateusz Dakowski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2016/2017
  9. Aleksandra Petrykowska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2016/2017
  10. Agata Żywot – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2016/2017
  11. Iga Pawłowska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego 2015/2016
  12. Jędrzej Gołębiewski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2015/2016
  13. Zosia Radek – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego 2015/2016
  14. Olga Wieczorkowska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego 2014/2015
  15. Justyna Wrzaskała – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2014/2015
  16. Filip Przybylski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2014/2015
  17. Marcin Pyrek – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego 2014/2015
  18. Dominika Gołębiewska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego 2014/2015
  19. Olga Wieczorkowska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego 2014/2015
  20. Weronika Balcerzak – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 2013/2014
  21. Filip Karaśkiewicz – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 2013/2014
  22. Robin Łagódka – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego 2013/2014
  23. Marcin Pyrek – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego 2013/2014
  24. Dominika Gołębiewska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2013/2014
  25. Jan Buczyński – Finalista z wyróżnieniem Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego 2013/2014
    Finalista z wyróżnieniem Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego 2012/2013
  26. Jędrzej Dembiński – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego 2012/2013
  27. Daniel Stock – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego 2011/2012
  28. Łukasz Mizerny – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego 2010/2011
  29. Klaudia Danielewicz – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 2010/2011
  30. Kamila Krajewska – Finalistka Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych Ja. „Rośliny chronione w Polsce” organizator PTOP „Salamandra” 2008/2009
  31. Anna Staniszewska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego 2003/2004
  32. Piotr Bagiński – Finalista Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych pt. „Ptaki Polski” organizator PTOP „Salamandra” 2002/2003
  33. Paweł Polc – Laureat Konkursu Matematycznego „Złota Żaba” 2001/2002
    Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2001/2002

Wyszukaj

Zakątek SK Caritas

tekst alternatywny

e-Świetlica

tekst alternatywny

e-WF

tekst alternatywny

English Corner

tekst alternatywny