Zgłoszenia na zebrania – konsultacje z nauczycielami

Konsultacje odbędą się zgodnie z harmonogramem w formie online. Dla klas IV i V 18.05.2020 od godz. 18:00, dla klas VI, VII i VIII 19.05.2020 od godz. 18:00.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w konsultacjach, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Formularz należy wypełnić, będąc zalogowanym na konto ucznia (w domenie uczen.sp1.poznan.pl), którego rozmowa ma dotyczyć. Po wyborze nauczycieli, z którymi chcielibyśmy porozmawiać, należy kliknąć przycisk „prześlij”.

Na wypełnienie formularza mają Państwo czas do godz. 23:59 17.05.2020

Na podstawie formularza nauczyciele prześlą Państwu przez Librusa orientacyjne godziny spotkań indywidualnych, dzięki czemu nie będą Państwo musieli oczekiwać w wirtualnych kolejkach. Nauczyciele będą dzwonić przez program MS Teams do zapisanych rodziców na konto ucznia.