Szanowni Państwo!

Przypominamy, że bieżący czas zamknięcia placówek edukacyjnych nie jest czasem dodatkowych wakacji dla Waszych dzieci a Naszych uczniów oraz nauczycieli.  Kadra pedagogiczna pracuje zdalnie, tak, aby zapewnić właściwą realizację programów nauczania. Wszyscy nauczyciele  są w pełni dostępni poprzez Librus i/ lub e-maile. To nie jest czas ferii dla społeczności szkolnej dlatego pracujemy nadal, tylko w trochę zmienionej formule. Wdrażamy tak zwane zdalne nauczanie, aby w pełni zrealizować  podstawę programową oraz przygotować naszych uczniów do Egzaminu Ósmoklasisty.
Prosimy zatem Państwa o współdziałanie i szczególnie wyjaśnienie dzieciom obecnej sytuacji. Wszyscy uczniowie oraz rodzice  będą mieli kontakt z nauczycielami poprzez Librus, również zajęcia specjalistyczne będą się odbywały w ten sposób.