WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE – PODSUMOWANIE ETAPÓW SZKOLNYCH 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W tym roku w SP1, wzorem poprzednich edycji, najwięcej uczestników zgromadziły konkursy z języka angielskiego i matematyki. 

Dziękujemy wszystkim za udział w etapach szkolnych i za Wasz trud włożony w przygotowania. Cieszymy się, że swoich sił próbowali także uczniowie młodszych klas. Już przetarliście sobie szlaki – w kolejnych latach będzie Wam łatwiej. 

Z ogromną przyjemnością podajemy do wiadomości, że w tym roku do rozgrywek rejonowych zakwalifikowała się liczna grupa ósmoklasistów. 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny Maja Górecka 8f
Natalia Kaczała 8f
Amelie Szczepańska 8b
Julia Więcławska 8b
Aleksandra Woźniak 8h
Małgorzata Wruk 8c 
Wojewódzki Konkurs Fizyczny Gustaw Śniegocki 8 f
Adam Wiatr 8c 
Wojewódzki Konkurs Historyczny Olivier Majcherek 8e 
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Aleksandra Przybylska 8e
Adam Wiatr 8c 
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego Magdalena Haufa 8e 
Wojewódzki Konkurs Matematyczny Kacper Andrzejczak 8f
Natasza Badyra 8a
Aleksandra Swornowska 8c
Adam Wiatr 8c 

Kochani nasi Reprezentanci! Już teraz jesteśmy niezwykle dumni z Waszych osiągnięć. Gratulujemy Wam sukcesu i życzymy, by rozgrywki rejonowe był kolejnym zwycięskim etapem w drodze po upragnione tytuły LAUREATÓW. 

Będziemy mocno trzymać za Was kciuki! 

Wyszukaj

tekst alternatywny

Zakątek SK Caritas

tekst alternatywny

e-Świetlica

tekst alternatywny

e-WF

tekst alternatywny

Szkoła uczestniczy w programie:

Skip to content