Słodki tłusty czwartek

W sobotę rano we wschodnie wybrzeże Madagaskaru uderzył cyklon tropikalny “Francisco”. Obserwatorium NASA zmieniło wprawdzie jego klasyfikację na “obszar niskiego ciśnienia” z porywami wiatru do ponad 70 km/h, ale “Francisco” wykazuje duży dynamizm meteorologiczny.

Według relacji najstarszych mieszkańców Mahanoro, do tej pory klęska żywiołowa o takich rozmiarach nie nawiedziła jeszcze ich miejsca zamieszkania. Wszyscy są przerażeni ilością wody.

o. Krzysztof Koślik, którego gościliśmy w naszej szkole, z którym od 3 lat współpracujemy, wspierając dzieci z którymi pracuje jest tam na miejscu.

W najbliższy czwartek chcemy zorganizować Słodki Tłusty Czwartek dla Madagaskaru !!!
Wszyscy, którzy chcieliby upiec/przygotować ciasto, ciastka, pączki, galaretki itp proszeni są o kontakt:

Librus – Krzysztof Tomiak
e-mail – ktorganista@gmail.com

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

K. Tomiak