Dzień Babci i Dziadka

W dniu 21 stycznia gościliśmy w naszej szkole niezwykłych gości-Babcie I Dziadków naszych uczniów klas IV,V,VI,VII. Spędzili z nami 3 godziny lekcyjne a w ich planie była lekcja wychowawcza, lekcja polskiego i lekcja historii. Zaliczyli sprawdzian z wiedzy ogólnej, śpiewali, pisali wiersze oraz bardzo rzetelnie wypełniali polecenia nauczycieli prowadzących zajęcia. Ostatnim akcentem tego dnia było udzielenie wywiadu uczniom klasy 8D i 8E . Nasi Goście opuścili szkołę w doskonałych nastrojach niosąc do domu certyfikat Super Babci i Super Dziadka oraz przepiękne portrety autorstwa swoich wnuczków, którzy im w tym święcie aktywnie towarzyszyli. W tym miejscu bardzo dziękuję wszystkim dobrym Sercom, które sprawiły, że ten szalony pomysł stał się możliwy i został zrealizowany w 100%.

Maria Niżyńska

Więcej na stronie SKMO